| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scot si eu o fata in oras la o cafenea, insa nu stiu la care.Ma puteti ajuta cu o cafenea de bun gust din Bucuresti

2 răspunsuri:
| fanernest123 a răspuns:

Mie imi place Ramayana Cafe big grin

| andreivok a răspuns:

Salut! Sper sa nu fie prea tarziu, dar vin si eu cu o propunere de cafenea foarte faina cu o cafea de nota 10(e facuta de ei insisi). Se numeste Contego Cafe si ii gasesti in Bd. Regina Elisabeta nr.54. Daca iti place cafeaua lor o poti comanda si de pe site-ul lor (http://www.contegocafe.ro). Spor! :)