| Denissa1798 a întrebat:

Vreau să știu, cât ar costa aprox.un tatuaj pe deget cu un semn zodiacal♉?
Merci.✌

Răspuns Câştigător
| Namurianu a răspuns:

Mergi la un salon profesionist daca vrei sa ti faci sau la cineva care ai incredere si stii ca bate bine si o sa iti spuna o suma.nu cred ca ar costa mai mult de 100 de lei. poate sa fie si 50.eu cam asa cred.intre 50 si 100 dar mai mult 50. e destul de mic ar trebui sa ii ia 10 minute sa il faca

3 răspunsuri:
| Namurianu a răspuns:

Alocatia pe o luna de la scoala daca e asa de mic laughing

| Denissa1798 explică (pentru Namurianu):

Îs to old pentru alocație deci nu merge

| Denissa1798 explică (pentru Namurianu):

Așa mă gândeam și eu.Merci!✌

| Namurianu a răspuns (pentru Denissa1798):

Mergi la un salon profesionist daca vrei sa ti faci sau la cineva care ai incredere si stii ca bate bine si o sa iti spuna o suma.nu cred ca ar costa mai mult de 100 de lei. poate sa fie si 50.eu cam asa cred.intre 50 si 100 dar mai mult 50. e destul de mic ar trebui sa ii ia 10 minute sa il faca