| Andreiu68 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pe facebook pot umbla pe la setari sa dau ca nimeni sa nu vada postarile mele,(persoane care nu ii am la friends si friends ) ce am pe probil,sa imi arate la poza de profil si coperta albul acela, adica ca nu am poze si sa nu arate nimica pe pagina mea postat, Pot oare?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti intra la fiecare poza in parte si sa selectezi optiunea only me.

| DaniTDCI a răspuns:

Chiar cand esti pe cale sa postezi ceva,sus intr-un colt vei avea un glob micut sau ceva de genul, sau o sageata, nu mai stiu, dai click si alegi doar prieteni, funda?