| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva mai ales pe fete, vi se par urati baietii cu nasul mai mare, chiar daca ei sunt frumosi la fata cu exceptia nasului?

Gen din fata arat bine dintr-o parte nu stiu.

Gen el e putin mare în partea din mijloc.

Gen coroiat dar nici prea mare.

Vi se par urâti băieții astia?

Cu timpul credeti ca o sa se faca mai mare?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Daca ia nasul drept criteriu, crede-ma ca n-ai nevoie de ea.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gen ca nasul e putin prea mare e ultima problema gen daca baiatul e ok gen

| sierra1 a răspuns:

Gen tu ești ăla cu nas mare?

gen, da, nasul mai crește odată cu timpul

| Andreeush a răspuns:

Nu are importanță nasul unei persoane ci caracterul, personalitatea.
Fiecare e diferit, nu ar trebui să te simți complexat.

| Demidol a răspuns:

Au, ce problema!
Uita-te cum se comporta cu fetele, nu cum arata. Degeaba e frumos daca te bate de te rupe. Daca e curat, ingrijit, e si frumos.