| Mazare7 a întrebat:

Salut,vreau sa va intreb cum tin redirecte la serverul meu(PROCS.IDLE.RO)...Eu vreau sa-l populez si sa intre multa lume, el este hostat cu firma hqh si as vrea sa tin redirecte si as face tot pentru a fi populat! Serverul se numeste procs.idle.ro si daca puteti sa ma ajutati si sa faceti publicitate va dau funditza!

1 răspuns:
| Laurentiuxlr8 a răspuns:

Da-mi add pe mess law. goodboy e id-u meu, am eu comunitate, iti aduc admini sa-ti tina redirecte, te invat eu tot