| GloryHunter a întrebat:

Vreau sa va întreb dacă ați luat vreodată nota 1 iar dacă ați luat, profesorul v-a trecut nota sau v-a mai dat o a doua șansă?
Întreb fiindcă am luat 1 pe un test si vreau sa văd dacă mai am o șansă să scap de nota asta.

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Anul trecut aveam 2 colegi care au luat nota 3 la engleză, iar profesoara le-a spus că-i lasă repetenți, dar le-a mărit nota până la 5.

| ValeriaBorza a răspuns:

Dacă ai numai 8, 9, 10
Păi atunci nu ți-l trece
Probabil că te va întreba lecția următoare pentru a-ți corecta nota

| Rusu_Ana_2000 a răspuns:

Aici depinde de profesor, sunt și situații în care ești iertat, dar și situații în care nu au mila? Eu am luat o data pentru copiat, însă am recuperat cu note bune.

| 2k19 a răspuns:

Da, ai sanse. de obicei 1 se pune doar daca copiezi probabil iti va trece 3 in catalog.