| Mariannnnnm a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb opinia voastra fata de acest om.
Un baiat de pe Facebook dă videoclipuri cu el, are probleme si el a fost la comunitati de jocuri.
Visul lui este sa devina cunoscut si acest admin l-a dat afara in loc sa il ajute, l-a dat la scoala. Precizez omul este foarte serios dar mi se pare ca are o alta fata cu superiorii lui, le da respect si la copii ce au un vis in loc sa-i sprijine zice ca trebuie sa il dea afara sa nu faca afaceri. E ceva prostesc, vreau sa stiu si opinia voastra, mie unul mi se pare ceva groaznic in loc sa il ajuti tu il dai jos.
Baiatul sufera.
In loc sa stea cu el pe apel sa il consilieze, sa il sprijine el ce face il exclude, nu e normal.
Care este opinia voastra?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te rog mult, re-editeaza topicul asta, ca nu-i de inteles!
Pune niste virgule prin frazele alea, iar daca nu stii unde, formuleaza numai fraze scurte, dar cu sens!

| Mariannnnnm explică (pentru Violleta2022):

Eu zic ca are un inteles destul de ok