| ina_4481 a întrebat:

Salut,vreau sa va intreb,voi astia care aveti facebook,aveti like-uri multe la poze? Daca da,atunci cum aveti asa de multe, aveti prieteni multi sau cereti like-uri la prieteni? Nu ca m-ar ajuta like-urile cu ceva sau asa., doar ca vreau sa stiu care e de fapt secretul.Imi puteti spune va rog?

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Pur si simplu ne dau ei, la unii.
Dar, poti da like altor persoane si ele isti vor da si tie.
Si daca chiar nu merge si vrei neaparat multe like-uri apuca-te de "cersit" like-uri.
Pa pa. :*

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Bună.
Nu îmi place să cerșesc.Nu mă laud, dar am în jur de 500-600 de like-uri.Sunt mai cunoscută și primesc destul de multicele.
Pa, pa.