| AnamariaKittiiDenisa a întrebat:

Salut, vreau sa va spun ceva, vi s-a întâmplat vreodată să vreti o relație, dar sa va plictisiți repede? (In sensul sa trimiți mesaje...sa vb la telefon. ) Mie da...I'm sad.

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Buna! Nu mi s-a întâmplat sa ajung la relație însă stiu ce înseamnă sa te plictisești rapid de cineva. Si asta pentru ca ne entuziasmam prea mult. De multe ori înainte de a ne a arunca cu capul înainte e bine sa lăsam putin timpul sa treaca si sa cunoaștem mai bine mediul in care urmează sa intram.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă te plictisești de acea persoană ori nu aveți conexiune ori persoanaă respectivă e mega banală și plictisitoare. Nu există plictiseală într-o relație potrivită. bine, mai există și varianta ca unu sau ambii parteneri să fie persoane mai singuratice/independente și să nu le placă chestia asta de a sta non-stop cu cineva

| Marius22222222222 a răspuns:

Doar ca pe mine nu ma suna nimeni

| Haisavaspunceva1 a răspuns:

Da mi s-a întâmplat. Acea persoana nu este ce cauți tu și ce dorești tu.