| weeeebooou a întrebat:

Salut, vreau sa vb doar cu fumatorii laughing deci vreau sa fumez seara in camera dar gen nu vreau sa ramana fumul si mirosul de tigara, ce pot sa fac? Oare daca las geamul deschis, se duce fumul? laughing) Mersi,

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai degrabă fumează ieșit pe geam să zic așa, că să fumezi în cameră durează mult până iese fumu și cu timpul poate deteriora și zugrăveala

| darrio2007 a răspuns:

Fumul se duce dar mirosul va intra cu timpul in haine si ce mai ai prin camera. Mai bine fumeaza la geam daca nu vrei sa te prinda parintii ca fumezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei să fumezi? Sincer... Crezi că merită?

| mdc98 a răspuns:

Fumeaza la geam cu geamul deschis. Si mai lasa-l si dupa aceea tot deschis.