| keissy a întrebat:

vreau si eu niste seriale asiatice(coreene si japoneze) cu adolescenti, liceeni.am vazut deja hana yori dango,hana kimi,playful kiss,deci vreau ceva la care si razi, nu doar de bocitwinking. ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| Kimmy22 a răspuns:

Hey! Heartstrings, Boys over flowers, Will it snow for Christmas?, You're beautiful, Dream High si mai este un film super tare: Fly High. Cel mai mult mi-a placut Heartstrings. Sper sa iti placa! :*

1 răspuns:
| hanayonna a răspuns:

To the beautiful you
city hunter
flower boy ramen shop
secret garden
boys over flowers
heartstring
big
rooftop price
dream high1, 2
you're beautiful
The strongest kpop survival
Personal taste
Sunshine girl
Baby faced beauty
my princess
love rain
49days