| Deerpixdddd a întrebat:

Salut, vreau si eu niste statusuri de nervi, asa gen : Bitch, mars de-aici, numa cand te vad ma apuca greata...infine, so care poate sa-mi spuna? Funda,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha. Ia niste lamaie si ti trece.

| ℓαυяα a răspuns:

Cât sunt lăsat/ă în pace atunci când vreau să fiu lăsat/ă în pace, e ok.
Mă bârfiţi. Mă vorbiţi de rău.Dar tot la mine veniţi când daţi de greu.
Dacă tot îmi ziceţi: "Nu vreau să te văd supărat/ă"; atunci de ce mă supăraţi?
Nu știu ce e mai bine. să mă prefac că nu-mi mai pasă, sau că am uitati cu adevărat.
"Fii tare şi nu te lăsa". Da, poate îmi este greu, dar dacă voi cădea mă voi ridica.
Chiar mă întreb, cum pot afirma unii că mă cunosc bine. Da, e adevărat că poţi ajunge să cunoşti o persoană, dar niciodată suficient de bine.
De azi nu-mi mai pasă de ce spun alţii! E rândul meu, e timpul să-mi dau eu importanţă, să fiu eu pe primul loc, să nu-mi mai pese de nimicurile care trec repede, cu nepăsare!
ştiu s-ascund foarte bine când ceva mă doare; doar pentru a evita întrebări inutile.
Oamenii pe care crezi că-i cunoști mai bine, sunt cei acre te dezamăgesc mai des.
Ridica-ti capul din pamant, priveste-ma in ochi, fara teama. Crezi ca nu stiu cum e sa te doara?

TU` aI` sa` PlaNgI` Eu` aMm` Saa` rad

sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Prietenii vn sh s` duk, putsini la nevoie apar, s` vezi tuu`, raman doar niste poze aruncate`n sertar

•♥•A TreCuT aTaTa VreMe sh`Înk Nu a DisPaRuT••RaSa De Pryetenyy FaLșy Pe Care N`ași fyy vRuT Să`y fyy aVuT•♥•

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. :p "

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""... unii oameni nu gandesc, vorbesc si ranesc!""

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede!

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul!

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*

Sa n`ai încredere în nimeni, care n-are încredere în tine, crede`ma!

Niciodata n-am sa fiu eu cea care se-ntoarce.Intotdeauna o sa spun prima "Lasama-n pace!""

"''Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?''"

| WeAreYoung a răspuns:

Colo sus in cimitir zac morminte sir in sir daca iti bati joc de mine fac un loc si pentru tine