| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vreau un raspuns rapid, am 21 de ani, lucrez, sunt un băiat responsabil!
Problema e că ..lumea mă ia cum aș fi un copil pentru ei..eu sunt genul mai timid...
Dăunăzi m-am întâlnit cu un fost prieten care e mai mare cu 2 ani decât mine si ma trata cum aș fi un copil nu vechi prieten, gen:ce mai spui băiete?
Imi spune ca sunt prea cuminte!
Mă face să mă simt prost ..plus că el are si femeie si copil iar eu nici măcar nu am dat la buci ..ma simt parca inferior de el...
Si la servici când am vreo problemă de rezolvat repede intervin colegii care sunt mai bătrâni cu 20 de ani decât mine si ma simt aiurea ca nu mă lasă pe mine sa rezolv activitățile, sa simt că știu să îmi fac serviciul.
Simt că asta e o slăbiciune pentru mine ..as vrea să par mai puternic.
Pană si seful îmi spune că sunt mic.Ce mama dracu bă?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De la timiditate. impune-te și tu mai mult, normal că cineva care stă acolo gârbovit și nu scoate un cuvânt, se și vede probabil că ai frică când vorbești cu ei, le inspiră un copil și nu un adult responsabil

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iar eu nici măcar nu am dat la buci.
Ce drăguță exprimare! Dă un anunț cu asta pe un ziar online de anunțuri gratuite la rubrica masaj erotic cu finalizare, să vezi apoi cum îți zbârnăie telefonul din minut în minut și te rezolvi.
Ce mama dracu bă? Cum te rezolvi? O să vezi atunci pe mama dracu. La buci.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca esti timid si respectuos e mai bine decat unu tupeist needucat ( ca majoritatea din zilele noastre ). Da-l naibii pe prietenul ala al tau, nu mai pune chestii din astea minuscule la suflet. Lasa-l pe el in pace daca are nevasta si copil ( pentru inteligenta ta sa stii ca femeia nu e un bun ca o masina sau ceva ). " nici măcar nu am dat la buci " sa-mi bag picioarele ai un vocabular de zici ca esti veniti din varfu muntelui, da nici acolo nu se vorbeste asa. Nu e o slabiciune. Daca tu esti intr-un fel nu te da peste cap sa fii altfel decat esti, o sa iti faci mai mult rau decat bine. Si app asa ca un sfat : Nu mai spune ca ai 21 de ani aici ca nu e prea ok. Din suma aia scade 7 ca ai cativa ani uitati acasawinking

| mont a răspuns:

Mergi la distractii, fa-ți prieteni și treptat o sa treaca.