| anonymusssss123654 a întrebat:

vrem sa facem la scoală o piesa se teatru... ceva mai complex, o comedie...si mi-ar trebui ceva teme si idei de scenariu. Orice cel mai bun răspuns primeste funda happy

1 răspuns:
| Shadow113 a răspuns:

Poti face o sceneta in care elevi se cearta cu profesorul, in care parinti se cearta cu copii, un copil a gasit o suma de bani pe jos si se bate pentru ea. Te poti gandi la diferite filmulete amuzante si sa transformi intr-o sceneta. Succes FUNDA? happy