| mihaellaandreea a întrebat:

vroiam sa va intreb despre parerea voastra in legatura cu lalaband. nu stiu de ce este ataa zarva in legatura cu acest lucru. ii apreciez dar doar in pariu cu viata atat si nici nu prea urmaresc dara lala band e prea de tot pe bune acum toata lumea zice este cea mai buna trupa din Romania dar daca va ganditi bine e singura trupa restul sunt grupuri mici nu asa de multi. deci intrebarea mea este ce parere aveti despre lala band?

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Sincer nu prea am urmarit serialu ce am prins pe sarite.Se bucura de o promovare foarte buna si asta ii face asa de cunoscuti.Pentru mine sunt o trupa care stie sa isi castige fanii si cu echipa in sapte foarte buna.Nu ia-m urmarit stiu ca sunt vedele din pariu cu viata.Dar pe mine ma mirat cel mai tare ca ia-m visat intr-o seara la casa de cultura din oraslaughing

| afrodita3333 a răspuns:

Nu prea am urmarit serialul pentru ca ma deprima laughing totul e pre frumos si roz in viata lor de liceu si nu seamana cu viata adevarata de liceu laughing
Despre trupa ce sa zic, MediaPRO a stiut mereu sa-si vanda produsul.Ei pot face din apa plata o bautura cool. Daca nu aveau o promovare buna nu mai zicea nimeni ca sunt asa buni.Nu mi se pare cine stie ce, este un fenomen doar daca te uiti la posturile PRO, ei sunt vedete in curtea lor si atat(de trupa vb)

| mihaellaandreea explică (pentru afrodita3333):

Da... sore a ajuns putin mai departe decat toti si na are si mai multi fani de la sine inteles. in orice caz o aiureala de trupa