| Ralux a întrebat:

love struck Nu ma inteleg foarte bine cu o fata si am suspiciunea ca ea le-a spus la 2 prietene ale ei sa nu mai vorbeasca cu mine.Si ele sunt cam fraiere si pot actiona orbeste deci s-ar putea sa o fi ascultat dar ma rog nu stiu asta sigur. Ce as putea face in aceasta situatie? Si nu, nu ma pot duce la fata respectiva sa ii spun sa ne "impacam" pentru ca nu a fost o cearta propiu-zis sau ma rog e mai complicat dar asta cu "impacarea" e exclus.
Have a very nice day! happy
XXXkisskisskiss (& pls, help big grin )

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Domne... ce treaba ai tu cu prietenele ei. Daca asculta de ea atunci e clar ca nu ai cui sa-i demonstrezi...stii cum se spune...eu cu ai mei ei cu ai lor.

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Iesi cu cele 2 fete si vezi cum se comporta sau incearca sa vorbesti cu ele sa le spui ca desi te-ai certat cu cealalta prietena, ai vrea ca sa nu strici relatiile si cu ele. In caz ca nu manifesta interes in nicio situatie, nu merita, cauta alte prietene.Succes.

luciana
| luciana a răspuns:

Eu zic sa le ignori un timp si ai sa vezi ca ele vor veni la tine...;
evita sa le cauti tu un timp daca ai puterea si sigur ele vor fi acealea ce te vor cauta. Sau mergi la ele, discuta sincer de ce s-au suparat, lamureste acest aspect si atunci poti sa stai linistita ca totul a fost ok; cam asa vad eu problema...

| MissCamelia a răspuns:

Incearca sa te apropii de cele 2 fete, sa iesiti impreuna si sa le demonstrezi ca le esti prietena

| kitty10 a răspuns:

Inseamna k nu iti este prietena cea care a facut asta.Mai bine vorbesti cu ea