| Oάηά a întrebat:

Salut:X
Va rog invatati'ma si pe mine cum sa fac credite pe IMVU! dar nu cu confirmarea emailului, ...etc.
Funda...

1 răspuns:
| Dizz a răspuns:

Iti faci un cont pe yahoo, intri la free credits, refer a friend, invite be email, scrii adresa de email facuta si un nume, apoi scrii ceva acolo ca sa nu se prinda de exemplu "wanna come on imvu?" apoi dai continue intri pe adresa de email dai pe yes de 2 ori iti faci contul cu acea adresa si rogi pe cineva sa iti intre pe cont si sa iti dea chat de 5 ori... Primesti 1500 credits si poti face asta cand vrei. happy