| andreeapop14 a întrebat:

Saluta TPU! Anu asta merg in vacanta la mare in costinesti si nu am mai fost si ma intrebam daca stiti vreun hotel in apropiere de plaja, la cateva minute departare, si daca are parc de distracti, am auzit ca e si tiroliana, cat costa si din astea, tot ce se poate face in costinesti. Multumesc. FUNDA!:X:X

Răspuns Câştigător
| BettyKtt a răspuns:

Http://www.booking.com/hotel/ro/costinesti-royal.ro.html?aid=319856; label=costinesti-ro-1-sWZeymLDAzixRUDF709SvwS4768290413; sid=c8ac9fae276e4c22b325e6dad523111d; dcid=1; srfid=703fc5b5d3ef735b3bcac9ef7d003062X5 Asta este unul dintre hoteluri, la doar 100 m de plaja.Parcul de distractii este chiar langa gara.Are multe chestii, e super frumos.Nu te vei distra in alta statiune, mai bine ca in COstinesti:XDistractie placuta