| Letta a întrebat:

Salutare, ajutati-ma va rog sora mea din greseala a scapat putina apa pe telefonul meu(Galaxy s3) eu am observat asta cam peste vreo 2 ore era cu apa pe el, eu repede i-am scos carcasa si am sters cu un servetel apa care era si l-am inchis inapoi si am incercat sa vad daca merge telefonul si nu se aprinse, l-am lasat asa cateva ore dupa care iarasi i-am scos carcasa i-am scos suruburile si deja cealalta carcasa dupa ce am scos acolo erau niste pete albe si mirosea a ars telefonul si bateria, acum l-am lasat asa desfacut sub o lampa sa se mai usuce! Spuneti-mi va rog cei care va pricepeti mai am sanse ca sa-mi salvez telefonul? Dau funda! Ajutorr!

1 răspuns:
| MyNameIsCata a răspuns:

Hmmmm...Cred ca a facut un scurt circuit avand in vedere ca a avut contact cu apa.S-ar putea sa ti se arda procesorul sau altceva. De salvat telefonul nu stiu daca poti da stiu sigur ca daca mai exista o solutie te v-a costa muuult.Am avut galaxy SII m-a tinut 2 zile ca am cazut pe el si reparatia m-a costat 7 milioane deci...Imi luam alt telefon. Apropo vezi ca GARANTIA nu o poti folosii poate ai CASCO pe el cum e la iphone nu stiu
Sper ca te-am ajutat bafta!