| Gym a întrebat:

Am 17 ani jumate si 1.89 inaltime. Intr-un an si 5 luni am mai crescut de cat 3 cm, dar mi se pare ca e de ajuns si nu mai vreau sa mai cresc mai mult de atat, maxim 1.90. Parintii mei sunt destul de inalti dar nici asa in cat sa ajung eu la 1.90 aproape. Ce credeti cam cat pot sa mai cresc? Am sanse sa nu depasesc 1.90?

Mama 1.71
Tata:1.81

1 răspuns:
| 1mihai3 a răspuns:

Pai daca nu mai vrei sa cresti mai mult de ata t du-te la sala si ridica deasuopra capului lucruiri grele