| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani jumate si 1.89 inaltime. Intr-un an si 5 luni am mai crescut de cat 3 cm, dar mi se pare ca e de ajuns si nu mai vreau sa mai cresc mai mult de atat, maxim 1.90. Parintii mei sunt destul de inalti dar nici asa in cat sa ajung eu la 1.90 aproape. Ce credeti cam cat pot sa mai cresc? Am sanse sa nu depasesc 1.90?

Mama 1.71 inaltime
Tata:1.81 inaltime

ps: Fac sala de aproape 6 luni. Daca puteti sa imi recomandati niste exerciti cu greutati deasupra capului pentru. stoparea cresterii.

Multumesc!

15 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ne doare-n ****

| Rayzzor a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

N-ai.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Rayzzor):

E n-am cum sa n-am, am

| Rayzzor a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Atunci nu esti fata ^^

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Rayzzor):

Sunt cum sa nu fiu, exista si sexshop de unde poti achizitiona dildou

| Rayzzor a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Mbiiinee laughing dar aia nu e organ "genital barbatesc" adevarat.laughing))

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Rayzzor):

Nu am spus ca "ne doare-n **** cu organul genital barbatesc adevarat" am spus ca ne doare-n ****!

| Rayzzor a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

*facepalm*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Rayzzor):

Dispari

| Biggiesan a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Deaaaaaaaaaaaaa de ce trebuie să urlăm la tine?

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Biggiesan):

Maaama nu stiam ca sa scrii mai nou inseamna sa urli laughing

| Rayzzor a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Mdu-te smug

| Axys a răspuns:

Sal asta nu-i un motiv de ingrijoare cresti pana la 20 sau 23 de ani depinde de organism stai linistit happy nu asculta parile proaste fi fericit pentru ca alti ser ori inaltimea ta happy. bv big grin. eu zic cai ok big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti asa cum esti, nu poti schimba asta. Mergi la sala normal.

| Braaaaaaaaa a răspuns:

O sa devii gigantic s-o sa mori.