| TR_Remus_2001 a întrebat:

Salutare,am avut o neînțelegere cu un prieten și s-a răzbunat pe mine și mi-o dat un pumn în cap. Am foaie de la medico legal(8-9zile) și o înregistrare în care l-am întrebat dacă astea sunt amenințări și a zis ca da. Toate bune, am mers la poliție cu înregistrarea și i-am făcut plângere și i-am cerut daune morale 1000e, astăzi m-a chemat la poliție și ma întreabă polițaiul dacă vreau sa continui că nu prea are ce sa-i facă în judecata decât o amenda penala. Mi-o scris băiatul sa facem hărtii la notar să-mi îmi dea ceva bani. Ce sa fac? Mulțumesc ❤️

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si in foaia de la medico- legal ce scrie? Ca ti-a pus creierul la loc? Vrei sa storci doar bani de la el si atat.

| TR_Remus_2001 explică (pentru darrio2007):

Nu e vorba de bani

| darrio2007 a răspuns (pentru TR_Remus_2001):

Atunci ce? Nu spui ce scrie in foaia de la medico-legal. Ai martori?

| TR_Remus_2001 explică (pentru darrio2007):

Prezintă leziuni traumatice craniene ce sau putut produce prin lovire cu sa de corp dur

| darrio2007 a răspuns (pentru TR_Remus_2001):

Asta nu dovedeste ca te-a lovit el. Te puteai lovi singur de ceva dur. Tot de bani e vorba. Altfel nu ai fi insistat pe acest caz.

| Robberttoo a răspuns:

Tu ce vrei sa faci sa te razbuni pe el sau sa castigi bani?