| Skinyyyy a întrebat:

Salutare, am inaltimea de 1, 80-1,81 la varsta de 16 ani si 3 luni. Credeti ca pot ajunge la 1, 85 macar? Voi cat ati mai crescut dupa 16 ani? Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Salut! N-am mai mult de 16 ani dar presupun ca esti baiat deci ai sanse sa mai cresti.
De obicei baietii cresc pana la 18-19 ani, iar noi, fetele pana pe la 17 ani.Numai bine!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele isi inceteaza cresterea in jurul varstei de 16 ani, in timp ce baietii pot creste pana la 18-19 ani.

| Andreeush a răspuns:

Ai șanse să mai crești până pe la 18-19 ani.