| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor eu am 12 ani si sunt dezvoltata la corp sunt inalta si sunt de multe orisunt atinsa in locuri care nu ar trebui este foarte greu nu credeam mai inainte ca o sa mi se intample asa ceva eu credeam ca baieti sunt diferiti din scoala de la noi dar mam inselat.Si acest mi s-a intamplat chiar ieri seara si un baiat inceput si era doi si era asa de greu nu stiam ce sa fac am nevoie de ajutor! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu mai sta singură seara pe-afară. Mai ales dacă ții la tine și la siguranța ta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si tu de ce stateai acolo? Trebuia sa pleci.
Te impui, nu stai la pipait. Sau daca stai, macar nu mai scrie chestii de genul pe aici.

| ngina a răspuns (pentru Adry05):

Eu sunt impotriva ca sa ma pipaiasca

| ngina a răspuns (pentru Adry05):

Noi seara in drum iesim foarte multi adolescentii (adica prietenii mei) ne distram dar uneori baietii o iau razna

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu te putem feri de baieti online, impune-ti respect daca doresti respect.