| GameZone a întrebat:

Salutare, am nevoie de ajutorul vostru... Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i demonstrez asta, imi puteti da niste sfaturi...
P. S : Vorbim foarte mult si de fiecare data cand vreau sa-i cer prietenia... Nu o pot face, pur si simplu... Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Salut, ii poti demonstra purtandu-te cat mai frumos si sa faci ceea ce simti, nici eu nu am cerut niciodata prietenia vreunei fete, am lasat totul sa decurga asa cum trebuia si a fost bine! Bafta