| Monobrow a întrebat:

Salutare,

Am nevoie de ajutorul vostru, poate ati mai fost in situatia mea...
Trebuie sa cumpar ceva dragut pentru cineva drag. M-am gandit la o caciulita, dar ceva mai special, cu urechiuse, ochi, nas, gura, etc, gen cosplay, dar nu neaparat.
Intreabrea este... aveti idee daca sunt asemenea magazine in Bucuresti?
Sau ati comandat vreodata de pe siteuri straine asa ceva?

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Fiona232 a răspuns:

Saitul pe care ti la dat ea ar putea sa iti fie de mare ajutor

| Zhapheryx96 a răspuns:

Pai uite iti recomand site acesta: www.okazii.ro acolo vei gasi tot ce iti doresti daca stii sa cauti funda plss;))