| stefanita12 a întrebat:

Salutare, am o problema.
Am 12 ani (sunt baiat), si cam acum 2-3 ani, mi-am tuns bretonul, iar acum eu trebuie sa-l tund mereu (sa-l rad pe tot)...avand in vedere ca eu am fata lunga si fruntea lata. daca incerc sa-l dau in sus fara sa maschez fruntea, imi iese in evidenta(fruntea mea foarte lata si lunga) laughing
Un tratament naturist pentru a-l aplica pe breton sa creasca repede? (4-5 cm, pana sprancene ).

Va rog frumos!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De frizer tu nu ai auzit?
Orice frizer bun stie cum se taie un breton, in nici un caz nu ti-l rade!
Data viitoare, nu te mai mutila asa, apleaza la un frizer, ca prima impresie conteaza intotdeauna... ma refer la fata ta, evident, cu tot cu parul si coafura de rigoare.
Din pacate, nu exista pomezi sa faci parul sa creasca repede. Parul creste in ritimul lui, stimulat de sistemul tau hormonal, cam 1-1.5cm/luna.