| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am instalat ultima versiune de Flash Player(11) dar tot imi sacadeaza filmele online si pe youtube cand e pe ecran mic nu am probleme cand dau pe fullscreen ecranul se vede negru si doar se aude sunetul dar nu vad nimic sad
Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| alexro93 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru pe win xp sp3 si google chrome ca browser

| DDCC a răspuns:

Salut! Ce browser folosești?
Fă un update la driverul pentru placa video. Start> Run> mmc devmgmt.msc, dublu click pe Display Adapters> Click dreapta pe placa video> Update (vezi foto: http://goo.gl/UDf2o )
Fă update în general la drivere cu Slim Drivers, e gratuit programul.
Șterge cookies și cache din browser -> www.goo.gl/tgcj3
Pe alt browser îţi sacadează?