| Wannabe_3032 a întrebat:

Am o problema cu faceboo-ul! Cand intru pe facebook sa ma loghez imi apare totul alb, iar scrisul este albastru in stanga.Arata precum facebook-ul pe mobil la telefoanele vechi. Mentionez ca asta se intampla pe PC-ul meu. Am cautat problema asta si nicio modalitate nu a functionat. Am reinstalat browserul, am reinstalat windows-ul, am sters cookie-uri si cache-urile, am umblat si pe la optiunile Advanced ale browserului meu ( Mozilla). Am incercat si pe Internet Explorer si pe Chrome si pe Opera, insa pe niciunul nu mi-a mers. Dau funda pentru un raspuns ce m-ar putea ajuta! HELP ME!

1 răspuns:
| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Iti poti descarca pokki poti acesa facebookul de pe el si e si foarte bun