| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.Am o problema cu mess-ul. Daca trimit un fisier unei persoane nu primeste nimic, dar daca imi trimite mie, mie imi apare.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Reinstaleaza-l.

| Issabela26 a răspuns:

Nu este de la messul tau este de la cel caruia vrei sa trimiti spune-i pr sa il reinstaleze si ca o semirezolvare poti trimite pe mail happy

| Yusuke16 explică (pentru Issabela26):

Nu numai la acea persoana, la toata lista, toti imi zic ca nu le apare ca le-as fi trimis nimic.Alte idei in afara de reinstalare...