| Samurah a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare...
Pentru jucatorii de metin2 si cei ce se pricep...
Cum se numeste acel plugin sau ce mama lui este la xampp pentru a putea personaliza bonusurile la un item.
Da, este pentru OwN(GM).

2 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Frate asta este un hack dar nu e bun si nici nu prea il stiu si unu super switchbotV3

| Samurah explică (pentru PufoshenienexT):

Ba e ceva de genu sa faci iteme in navicat(PENTRU GM AM SI MENTIONAT!) nu switchbot. Era ceva de genu care iti dadea un meniu si alegeai bonusurile vrute, numele contului, dadeai done si exact cu bonusurile care le-ai setat ti-a venit in itemshopstraight face