| popescu400 a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema. Sunt la dolce si cand s-a reinoit contractul, mi s-a spus ca viteza de la internet va fi de 10 ori mai mare. Inainte era de 5 si acum este de 8 ( asa imi arata la speed test ). Ce s-a intamplat? Este posibil sa fii mintit, sau PC ul meu sa nu poata trece de 8 la viteza? Ca dupa promisiunile lor ar trebui sa fie de 50...

Funcita. Ce sa fac in aceasta situatie? Daca e din cauza lor si nu mi ai marit cat trebuia, ce trebuie sa fac? Sau daca e de la PC se poate face ceva? Va rog ajutati-ma sad

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cei de la vanzari puteau sa iti promita ca te vor sterge si la fund numai sa iti vanda ceva.

uita te in contract sa vezi ce viteza ai, oricum ce scrie in contract e viteza maxima in niciun caz cea garantata si nu o vei atinge niciodata