| PhooThay a întrebat:

Am si eu un telefon LG KP502 si nu stiu in ce retea e blocat. sau daca e blocat... I-am bagat cartela de Vodafone si-mi zice ca "nu este inserata nicio cartela SIM". Va rog frumos daca stiti careva cum sa aflu... Mi-ati fi de mare folos. Cod IMEI 354052-03-896364-4; S/N 008kpqj896364

mersi! dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mariannnnn a răspuns:

Depinde de unde ai luat telefonul daca l-ai luat de la Orange sau Vodafone este blocat daca l-ai luat de la cosmote nu este
si la SIM poate sa fie defect sau nu este buna cartela

1 răspuns:
| neacsualex99 a răspuns:

Buna depinde de unde l-ai luat sau daca a fost adus din strainatate atunci poate fi blocat intr-o retea de acolo, mai bine dul la reparat cred ca costa pana in 500lei! FUNDA!