| Hamsterul2003 a întrebat:

Salutare!
Am un coleg care se taie pe maini, imi puteti spune daca mai exista jocul Balena Albastra?

Răspuns Câştigător
| RappaNow a răspuns:

Da, încă mai există, îți recomand să vorbești cu el și să îi spui dacă joacă acest joc să îl lase pur și simplu. E o chestie de manipulare în ceea ce zic ei că nu poți iesii din joc. Și dacă are gânduri sinucigașe te rog sună poliția și anunță părinții prietenului tău.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Multi se taie pe maini dinainte si fara a juca acest joc. Sunt bolnavi psihic sau sunt in depresie.

| Sardaru_Cozmin_Brunetiku_Thau_1999 a răspuns:

Vreau sa joc balena albastra de ce *** nu pot