| BAIATUL a întrebat:

Am un Nokia x2-00 si pana acum ceva timp a functionat cum trebuie dar acum cum incerc sa copiez un folder sau o melodie pe card(cu cablu usb conectat la pc)nu mi se copiaza acea melodie si apare un shortcut cu numele acelei meodii, asa imi face cu orice fisier oare ce sa aiba? nu mi-a scapat in apa sau pe jos si pana acum a functionat bine. Funda cine ma auta.

1 răspuns:
| adorabyla a răspuns:

Cred ca nu se potriveste cabllul usb sau nu merge sa primesti daca nu ai card sper ca te-am ajutat