| Leo2346 a întrebat:

Salutare! Anul acesta sunt boboc și as vrea sa știu câteva chestii din partea voastră, ce chestii trebuie sa știu despre balul bobocilor, m-am înscris la miss și mister și am auzit de la niște colegi cum ca trebuie sa ai partenera/partener (iubit sau iubita) dacă te-ai înscris la miss si mister, nu că iți aleg partenera sau partenerenul cei care declara câștigătoare sau câștigătorul sau câștigătoare miss si mister. Care-i faza sa știu și eu cu miss și mister... trebuie sa avem noi parteneri sau cei care organizează balul ne aleg partenerii?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ti-ai gasit tu o fata, o sa primesti din oficiu, una care s-a inscris si este singura ca si tine.
Ideea este ca s-ar putea sa va impiedicati unul de altul sau sa va dati peste picioare, daca nu dansati la fel sau nu va potriviti la dans.