| Trinity a întrebat:

Salutare,as vrea sa inchiriez si eu un apartament pentru o noapate in Bucuresti pentru o petrecere, problema este ca nu am gasit nici un site care sa contina asa ceva.
Daca stiti voi v-un site cu apartamente de inchiriat pentru o noapte dar repet vreau sa dau o petrecere.Ca asa sa stau o noapte am gasit si eu.

Răspuns Câştigător
| MariusDk23 a răspuns:

Nu o sa gasesti asa ceva in Bucuresti nimanui nu-i convine sa stai 1 noapte intr-un apartament sa deranjezi tot blocul si sa lasi mizerie, dupa administratorul ar primii reclamatii de la locatar etc, nu mai bine va duceti intr-un club sau la cineva acasa?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Crezi ca vei gasi apartament de inchiriat special pentru petreceri? Ma indoiesc...ia-l p-ala care l-ai gasit de inchiriat, fa petrecerea si pleaca.