| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, astazi am dat teza la Romana, am scris totul bine si frumos dar am scris urat si cu multe greseli la unele exercitii… m-am gandit sa rescriu totul pe o ciorna noua pentru a intelege Doamna mai bine dar ce sa vezi ca am uitat sa copii de pe ciorna veche 4 exercitii care au fost facute bine care aveau cate 0, 5 puncte, ce as putea sa fac pentru ca dupa calculele mele mi-ar iesi nota 3-4 fara ele? Ce pot face? Sunt foarte stresat.

1 răspuns:
| Crescent a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic acum. Daca nu ai scris exercitiile alea atunci, ramane fara ele. Doamna nu mai poate face nimic din moment ce deja ai dat teza.