| jdavy209 a întrebat:

Salutare! Ati patit vreodata ca de ex sa va certati cu cineva acum 1-2-3....ani sau ca nu v-ati inteles cu cineva la scoala niciodata si dupa acei ani dintr-o data creierul sa va creeze scene cu acea persoana dar iesind voi bine si persoana respectiva rau? (de ex sa va luati la bataie si voi sa il bateti pe ala care se lua de voi mereu la scoala)Chiar daca o vedeti din "an in pasti" in prezent?

1 răspuns:
| Cristiana_Daniela_1999 a răspuns:

Nu am inteles bine intrebarea... Te referi ca iti aduci aminte altfel momentul sau ca iti imaginezi sitatia asta?