| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Salutare.

Aud la multe lume ca am vocea foarte comica si haioasa atunci cand vorbesc. Din ce cauza este si cum as putea sa numai suna atat de comica?

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Probabil o ai subtire sau neobisnuita, asemenea celor care lucreaza ca "voice-actors".

https://www.youtube.com/watch?v=jaGLDKBE8Ho&ab_channel=AssociatedPress

A ajuns la radio, tipul din clip, datorita vocii lui. Nu stiu cum suna vocea ta, dar ai grija ce faci.

evenso
| evenso a răspuns:

In loc sa te bucuri ca razi comic, te plangi de asta. Ar fi mai bine un ras trist?happy