| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Salutare baieti si fete numele meu este Eduard si nu stiu cum ceilalti prieteni da ei mei isi pun in GTA San Andreas masini precum: Dacia Scoda Mercedes si moduri sa fii Hulk etc...daca m-ati putea ajuta prin vreun videoclip in romana sau in cativa pasi simpli v-as fi recunoscator. Funda si vot celui care m-a facut sa inteleg cum...Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Www.gtainside.com

De aici iei moduri pentru masini, de exemplu.

Iti descarci San Andreas Mod Installer, il deschizi, alegi folderul in care ai jocul si arhiva in care ai mod-ul (descarcat de pe www.gtainside.com), alegi masina cu care vrei sa ti-o inlocuiasca si gata. Programul ala face totul pentru tine.

| TeoPT a răspuns:

Da' am si eu o nelamurire, ce relevanta are numele tau la intrebarea asta?

| baiatuldinbrasov112 explică (pentru TeoPT):

Dece ar trebui sa aiba?

| TeoPT a răspuns (pentru baiatuldinbrasov112):

Cum adica "de ce ar trebui sa aiba"? Tie iti place sa postezi fara sens? Daca te-as intreba cati ani ai, mi-ai spune numarul de la pantofi?