| geermangaz1 a întrebat:

Salutare, caut două melodii de prea multă vreme, am zis să încerc aici!
o mică descriere;
1 O piesă din 90 sau 2000, solistul era un bărbat de culoare, avea o bandană roșie, în videoclip apăreau femei asiatice, iar un vers spunea * you know what i m saying* urmat de ceva * ching ching*
2 o piesă de cativa ani, aici nu mai știu versuri, dar este cântată de o fată de culoare, în videoclip apare mergand pe un skateboard în cateva secvente.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Prima s-ar putea sa fie R Kelly - Thoia Thoing.

| geermangaz1 explică (pentru Eireann):

Sa mă bată tata, te pup

1 răspuns: