| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Ce ar trebui să fac ca să fiu popular pentru fete? Că mă resping toate

11 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

-să fii tu însuți
-să fii comunicativ
-să fii glumeț
-să fii respectuos, politicos

| Plato a răspuns (pentru Andreeush):

Cum se poate? Adica sa fie el însuși, dar sa fie glumet si comunicativ.
Daca el e anost si tăcut, ar trebui sa fie el insusi sau ar trebui sa fie glumet si comunicativ?

| teli92 a răspuns:

Nu te forta prea tare. Cu timpul iti vei gasi perechea. Fi tu insuti. Succes

| Violleta2022 a răspuns:

Ceva in vocabularul, comportamentul sau imbracamintea ta, le fac sa te repinga.
Povesteste-ne despre tine si de felul cum te duci la o intalnire, ce faci si ce vorbesti.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Le respingi si tu pana nu ajungi cainele lor.

| Andreeush a răspuns (pentru Plato):

Mă refer să nu pretindă ceva ce nu e.

| Goete a răspuns:

Tu vreai sa fi popular?
Incearca sa canti si daca nu ploua... poate vei fo popular.
Sau vrei sa ai o pereche? Nu e totuna
intra pe pagina
ceartrebuisafacsafiupopularpentrufete.ro

| Venom23 a răspuns (pentru Andreeush):

Poate ar trebui să mă las de fete că nu știu să port o conversație cu ea

| Andreeush a răspuns (pentru Venom23):

Nu spune asta, poate acum îți e greu să vorbești cu o fată dar după un timp lucrurile vor fi altfel. Lumea se schimbă. Totul va fi bine.

| Mihaitarekool a răspuns:

Ba fi șmecher fâțe ca nu-ti pasa și lăsate sa vina ele la tine nu tu la ele

| Aasdfghj a răspuns:

Poate ca te straduiesti prea mult sa fii ceea ce nu esti. Fii tu insuti si cine te place o sa vrea sa fiti prieteni. Nu poti sa te faci placut de catre toata lumea. Intotdeauna vor exista persoane care sa nu te placa.