| Zoxxx a întrebat:

Salutare!
Ce mai faceti? Voi cum o sa va petreceti vacanta? big grin

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Vreau ca această vară să fie specială, să fie de neuitat.
Mă voi distra cât de mult voi putea, și voi începe să „gust" din adevărata viață.
Voi merge la bunici, unde voi sta câteva săptămâni, după care mă voi întoarce acasă și voi începe să îmi petrec timpul pe afară, cu foștii colegi de clasă.

| Stefy200 a răspuns:

La bunici, la mare...etc etcbig grin

| mimiwewem a răspuns:

Am să merg la munteee!

| Zoxxx explică:

Bun, bun!
Intr-adevar, pe vremea asta. chiar merge o bere rece si un fotbal seara!
E minunat sa calatoresti big grin

| Zoxxx explică:

Pai da big grin Chillax.

| fearlessss a răspuns:

La mare la greci, in Turcia
Pe afara cu prietenii
Pe calculator
Scriind versuri
Ascultand muzica (rap) si uitandu-ma la interviuri cu Sisu

| Zoxxx explică (pentru fearlessss):

Cica se anunta viitoare concerte, te bagi? xD

| fearlessss a răspuns (pentru Zoxxx):

Clartongue

| MiculFaraon a răspuns:

Salut. Eu voi pleca la mare cu fetiliiii. Dabea astept. Pa-pa

| gigicaaaaaaa a răspuns:

Simplu distranduma cu prieteni, iesind la o bere deoarece e mai cald big grin, jucand o miuta, un fotbal mai pe seara, mergand la munte, mare etc.

| AlleAlexandraAlexutza21 a răspuns:

Buna Zoxxx! Pai eu vacanta asta o sa mi-o petrec la mare cu prieteni si famili... Tu?

| Zoxxx explică (pentru AlleAlexandraAlexutza21):

Buna, Alexa!
Vacanta asta mi-o petrec calatorind alaturi de familie si prieteni, desigur big grin Poate chiar. imi fac si prieteni noi! Important e sa simtim gustul vacantei si sa ne distram cat mai putem big grin

| ButterflyAlina a răspuns:

Salut,Zoxxx! Vara asta voi pleca la munte, in Dbuai, la mare.