| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.Ce pasi trebuie sa urmez sa creez un site de desene pentru copii.

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Ca platforma unde sa-ti faci site-ul, recomand: www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!
Mult succes!

| Yusuke16 explică (pentru floweray):

Salutare.Mi-am facut si eu cont am incercat sa fac un site pe ucoz dar nu prea mi-a mers....cred ca era prea complex... eu vreau cv simplu ca asta

http://cartonime.blogspot.ro/

Chiar daca e blog sau site si mie nu imi ajung cativa Mb eu am nv de cativa terabiti:)