| Rechin a întrebat:

Cum e viata voastra? Cum va petreceti ultimele saptamani de vacanta?

10 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Sal. De **** =]]] Cand ma gandesc ca vine scoala...mai bine m-as sinucide.
Iesiri, pc, plans.

| Pricked a răspuns:

TPU.

| Jipa95 a răspuns:

Tinand cont ca anul acesta am terminat liceul, destul de ok happy Abia astept sa inceapa scoala, iar TPU sa fie invadat cu intrebari despre matematica sau rezolvarile unor teme! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Ce bine de noi laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bate cupa! laughing

| vocea a răspuns:

Pai trec atat de repede incat nici nu am timp sa ma gandesc cum trec si cand, prefer sa analizes cand incepe scoala sau iarna ce am facut vara atunci imi pot permite

| MaliciousDeath a răspuns:

Mda,raman intre cei ce-si termina(incep) temele in ultimele saptamani de vacanta.Ca-n aproape 10 ani de scoala n-am reusit sa ma organizez si eu altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine vacanta contiunua laughing. Cel putin fara scoala ca am terminat liceul si acum fac misto de cei care mai au de mers laughing

| ShadoWCrist a răspuns:

Pe facebook si TPU

| Wukii a răspuns:

Pe TPU laughing