| AlexandruUrsachi a întrebat:

Salutare,

Cum pot sa ascund unele pagini la un blog gazduit pe blogger? Adica sa nu apara toate paginile din header, doar cateva dar cele care sunt ascunse sa functioneze totusi, adica sa poti intra pe ele doar daca ai link-ul.

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu poti ascunde doar unele pagini, se pot ascunde toate sau deloc.
Intri la setari unde ai paginile create si alegi una din cele 3 unde zice "afisati paginile ca", ultima optiune suna cam asa "nu doresc sa se afiseze".
Succes!

| AlexandruUrsachi explică (pentru WR104):

NU stiu ce am facut odata, aveam undeva "Pagini Ascunse". Si toate paginile care erau acolo nu se afisau, dar a disparut optiunea...
Si as vrea sa o fac la loc, daca e mai posibil, am nevoie obligatoriu sad

| WR104 a răspuns (pentru AlexandruUrsachi):

Cum sa dispara optiunea, nu are cum.
La design ai sub "postari" imediat "pagini" unde creezi pagininile blogului.
Intri acolo si ai 2 optiuni : "pagina noua" si "afisati paginile ca" si ii dai "nu doresc sa se afiseze"

| AlexandruUrsachi explică (pentru WR104):

A disparut cand am luat pagina care era acolo...winking
Sincer spun...

| Tzupercosty a răspuns:

Nu stiu!