| Közmyn17 a întrebat:

Salutare!

Cum pot sa pun o melodia pe pagina principala a hi5-ului meu?
Am deja aplicatzia Music iLike da' nu am reusit inca... Daca necesita o alta aplicatzie spuneti-mi!

Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| micky a răspuns:

Intra pe www.trilulilu.ro , cauta melodia pecare vrei sa o pui , selecteaza embed si copiaza linkul de acolo apoi punel in about me sau unde vrei sa il pui tu :D.
Bafta!:*

| Sunshine_2005 a răspuns:

Eu am setat sa imi dea drumul la videoclipuri atunci cand cineva intra pe pagina mea...si apoi am intrat la add music to your profile si am selectat"or add youtube url" si am pus acolo unul de la videoclipul melodiei care imi placea... dupa asta am intrat la settings si am ales la " Choose what to autoplay on your profile" video... sper ca am reusit sa te ajut cu ceva :d

| Közmyn17 explică:

Ok...am copiat linkul, da' unde anume trebuie sa-l introduc pe hi5-ul meu? ma poti ajuta? te rog mult...big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar merge cum a zis micky :X::XX:mz si eu am incercat