| GeorgeMihai a întrebat:

Dacă fosta m-a blocat pe wapp, înseamnă că mă mai are încă în agenda telefonică și pe wapp? Cu toate acestea, va mai avea vreun gând să mă contacteze cândva dacă tot are numărul meu?

Mulțumesc frumos!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te-a blocat ia-ti adio.

| GeorgeMihai explică (pentru darrio2007):

Și nu era mai ok sa îmi șteargă nr. și tot și cu asta basta dacă nu mai este impreuna cu mine?

| Ineys a răspuns (pentru GeorgeMihai):

E block d-ala de fite. Vrea s-o cauti sa te duci cu flori, alea alea. Las-o un pic pana-i vine dor si o sa te scoata de la block.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a blocat, inseamna ca nu mai are nici un gand sa te contacteze vreodata.

| GeorgeMihai explică (pentru Violleta2022):

Asa a mai facut si in trecut si tot m-a contactat dupa un timp. Daca nu ar mai fi vrut sa ma contacteze vreodata, ar fi putut sa imi stearga numarul de telefon defintiv si uita de el, nu sa il blocheze avandu-l in agenda.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, poate fi păstrat in agenda telefonică. Puteti comunica pe telefon, in mod normal, chiar daca te-a blocat pe whatsapp. Nu are legatura.
Să sperăm că nu ti-a blocat numărul, cu totul, ca să nu o mai poți contacta deloc. Dar dacă e 'fosta', bănuiesc că nu îți mai pasă...

| Wr3nch a răspuns:

Pai logic, ca altfel nu te poate bloca laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Inseamna ca te mai AVEA pana sa iti dea block.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, da, te mai are pe wapp si in agenda telefonica.