| nyoentox2002 a întrebat:

De câți ani par?
http://imgur.com/gallery/aSqPzsT

Daca vreti sa imi vedeti varsta reala ma gasiti pe Facebook: Nyo Antonio! Am parul cret

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti obsedat cu imaginea ta. Zeci de subiecte cu aceeasi tema pe aici. Acelasi copil de 16 ani, care pare de 13-14.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Am 18 ani in pana mea! Multi zic ca par de 16-17! Si ce conteaza inăltimea că am 1, 70? intr-adevar sunt copii de 13-14 ani care sunt mai inalti ca mine! Dar sunt tipi de 20-30 de ani care sunt mai pitici ca mine! Uita-te la Alex Velea are 1, 68 Lino 1, 69 ce mai zici de asta? Varsta nu se ia dupa inaltime, se ia după față! Uita-te la copii de 13-14 ani ce mici par pe langa mine!
Apropo eu nu fumez? si toti la varsta mea fac asta si cum sa mi para batrani?

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ne-ai intrebat ce parere avem despre imaginea ta si nu inteleg de ce te superi, dar dupa fata, nu-ti dau mai mult de 13-14 ani, findca pari a fii un copil. A fost o parerea sincera.
Apropo, in poza nu se vede ca esti inalt sau scund, ca-i numai capul! laughing

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Daca tampită! Astea de 13-14 ani par mici pe langa mine! Se vede că stai numai pe langa drogangiilaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu baitel, am copii mari, asa ca stiu cum arata unul de 13-14 ani.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Au fumat iarbălaughing))
Uite aici recunosc că sunt baieti de 13 ani care sunt mai inalti ca mine si sunt oameni de 20 si ceva de ani care sunt mai pitici ca mine! Uite aici depinde si de psihicul fiecăruia! Sunt copii care fumeaza de la 10 ani și ăia par foarte batrani!
Multi la varsta mea fumeaza, in fata liceului vad tone de liceeni care fumeaza!
De exemplu tu vezi copii de 14 ani care arata cam ca mine, e si normal ca mie sa imi dai 14 ca asa ti-ai format tu psihicul! După față multi imi dau 15-16-17 ani! Pe toti ii intreb cati ani imi dă si imi spun 16-17! 18 sunt putin care imi dau! Am observat o chestie:Ca timpul trece si tu nu observi cum se schimbă baietii/fetele! Cam asta e tot ce am avut de spus!

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu ai de ce sa raportezi inaltime ata cu a altora, ca nu cresti in fucntie de cat cresc copii de pe strada ta, ci in functie de mostenirea genetica de la parintii tai.
Eu ti-am dat o parerea sincera si mie personal, imi pari a fii un copil de 13-14 ani, dupa fata si aspectul fizic.
ca nu-ti place tie ce ti-am spus, este semn de imaturitate, fiind inca incapabil sa accepti si parerile altora.
Nu te speria, ca nu te afecteaza parerea nimanui, fiindca viata ta este numai a ta, iar ca esti mic, mare, gras sau slab, depinde doar de tine, de hormonii tai si de cum te hranesti si te mentii.
Fumatul este o alta poveste, iar cei cu creier ar trebuiis a inteleaga ca la varsta copilariei si adolescentei, fumatul afecteaza ireversibil sanatatea copilului, scurtandu-i viata.
Dar, dupa cum spuneam, nu ar trebuiis a te interseze de alti copii, ci de propria-ti persoana, fara sa te mai compari cu altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 16.

| Anonima163333 a răspuns:

Pari de 17-18